מי אנחנו

קצת עלינו - איל ודפנה


צימר קורא במדבר הוקם באהבה בפברואר 2015 על ידינו, איל ודפנה, הגרים בסמוך אליו.

אנחנו מאוד אוהבים את המדבר ואת ערד, חיים כאן ומגדלים כאן את שני ילדינו.

את הצימר הקמנו כדי לאפשר גם למי שלא גר כאן כמונו, להתנתק מהשגרה וליהנות מהיופי, העוצמה והשקט של הנוף הבראשיתי.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 למה "קורא במדבר"?


החלטנו לקרוא למקום "קורא במדבר" על שם הציפור המקומית שראינו מתרוצצת בשטח הפתוח מול המרפסת הצופה אל הנוף. אמנם אחרי שכבר קבענו את השם, התגלה לנו שהציפור שאנו רואים היא בכלל כרוון ולא קורא מדברי, אבל אז איל נזכר במלונית קטנה שהייתה בערד של ילדותו, בשנות ה-60, ושמה היה "קורא במדבר", וכמחווה נוסטלגית לערד של פעם החלטנו שזה יישאר שמו של המקום שלנו.


איך נולדו הצימרים?


הרעיון להקים את הצימרים הגיע בתקופה שגרנו בכפר התיירות משעולי רחף הסמוך לערד. תמיד ידענו שניצור משהו ביחד, אבל לא ידענו בדיוק מה... היו לנו ידע ואהבה לתחומים של עבודות יד, אמנות מכל מיני סוגים ובנייה אקולוגית, וכאשר חיינו בכפר התעורר בנו באופן טבעי חלום ישן, לבנות צימרים בטבע ולעסוק באירוח.

כדי להגשים את החלום בדקנו אילו מקומות אירוח קיימים בערד, וכאשר גילינו מה יש ומה חסר התחדדה לנו ההבנה שאנו רוצים לספק חווית שהות ייחודית, חדשה ושונה ממה שהתקיים עד אז בעיר... קודם כל היה חשוב לנו שהצימרים יהיו ממש מול הנוף הפתוח למדבר, ולכן בדקנו רק בתים שעמדו ברחובות העוטפים את קצות העיר, וכאלה שיש מרחב מתאים ביניהם לבין השכנים

בנוסף, רצינו ליצור מקום שהוא גם אינטימי וגם מפנק, ולכן שמנו דגש מיוחד על עיצוב נקי, ריהוט ברמה הכי איכותית עם החומרים והגימורים הטובים ביותר, ואבזור עד לפרטים הקטנים.


לקח לנו שנה למצוא את המקום המתאים, אחרי חיפושים רבים הגענו לבית ישן ומבולגן שהיה במצב שדרש שיפוץ רציני, אך הדמיון של איל והניסיון שלו בבנייה הובילו אותנו להבין שזהו המבנה המדויק והמתאים למטרה. אחרי שרכשנו את הנכס לקח לנו עוד שנה לשפץ, כאשר חלק מהעבודה התעכב בתקופה של מבצע צוק איתן... איל ניצח על מלאכת הבנייה יחד עם עוד שני פועלים ובעלי מקצוע, ובסופו של דבר החזון שלנו קרם עור וגידים והפך למציאות.

כשהצימר היה מוכן, התחלנו במלאכת האבזור והריהוט של המקום. לגבי כל דבר התייעצנו עם חברתנו גלי, בעלת מלון בוטיק יהלים בעיר, שמבינה ויודעת איפה לרכוש את הדברים הכי איכותיים וטובים, ממזרון ועד וילון, ממגבות ומצעים ועד ג'קוזי וברזים... הקפדנו על כל פרט ופרט על מנת שלכם תהיה החוויה הכי נעימה, מפנקת ונוחה כאשר אתם מתארחים אצלנו.

מזמינים אתכם באהבה לחוויה של שקט והתנתקות טוטאלית מול נוף עוצר נשימה...

מחכים לכם בקצה המדבר... איל ודפנה.